![Фото - ГУ ДСНС у Рівненській області](/img/650/vizmit-v-dorohu-kovdru-i-termos-radyat-ryatuvalnik_20240107_6477.jpg)
Якщо водії потраплять у халепу - обіцяють допомогти.
Рятувальники Рівненщини моніторять дороги області у зв'язку з погіршенням погодних умов.
- Зокрема, особлива увага приділяється трасі міжнародного значення «Київ-Чоп» та дорогам обласного значення. У разі суттєвого погіршення погодних умов водіям транспортних засобів буде надано уся необхідна допомога, - запевняють в ГУ ДСНС області.
![](/images/IMG_20240107_153632_554.jpg)
Служба порятунку Рівненщини нагадує учасникам дорожнього руху про необхідність бути максимально уважними на дорозі.
– Шановні водії! Плануючи тривалі поїздки, подбайте про наявність засобів для буксирування, антипробуксовочних ланцюгів, візьміть у дорогу ковдру та термос з чаєм. І головне – дотримуйтесь правил дорожнього руху.