Визначили найвправніших начальників караулів

790 0

Ми у соцмережах:

Визначили найвправніших начальників караулів

32 офіцери пожежно-рятувальних підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненщини змагалися за звання «Кращий начальник караулу».

Цей захід проводиться з метою перевірки теоретичних та практичних навичок офіцерів-рятувальників, підвищення боєздатності, удосконалення професійної майстерності й підняття авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів, запровадження у караулах передового досвіду підготовки особового складу, забезпечення належного утримання техніки до дій за призначенням і підтримання високого рівня дисципліни під час несення служби в підрозділах Служби порятунку області.
Конкурс на звання кращого начальника караулу складався з двох етапів – теоретичного та практичного. У першому етапі, конкурсанти приступили до вирішування тестових завдань та задач на знання нормативних документів і визначення ступеню готовності кожного учасника оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях та керувати особовим складом.

У другому етапі, офіцери демонстрували свої професійні навики виконуючи п’ять нормативів зі спеціальної підготовки. Зокрема, одягали спеціально-захисний одяг на швидкість, в’язали подвійну рятувальну петлю на умовного потерпілого, в’язали рятувальну мотузку за конструкцію, піднімалися по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі, а також піднімалися по встановленій висувній пожежній драбині у вікно 3-го поверху. Кожен намагався бути першим та гідно представити свій підрозділ на змаганнях.

Визначено переможців у трьох номінаціях: кращим начальником караулу серед державних пожежно-рятувальних частин з охорони населених пунктів області став начальник караулу 5-го державного пожежно-рятувального поста смт Рафалівка капітан Григорій Криницький, кращим начальником караулу серед державних пожежно-рятувальних частин з охорони стратегічно важливих об’єктів став начальник караулу 22-ї державної пожежно-рятувальної частини з охорони ВП «Рівненська АЕС» капітан Сергій Кайдан, а кращим наймолодшим начальником караулу зі стажем роботи до 2-х років став начальник караулу 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне старший лейтенант Тарас Блащук.
Всім переможцям вручили грамоти Головного управління ДСНС області. Переможці у кожній із цих номінацій незабаром представлятимуть Службу порятунку Рівненщини на Всеукраїнських змаганнях.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також