Влада Литовченко у Рівному приміряла бурштинову корону

1902 0

Ми у соцмережах:

Влада Литовченко у Рівному приміряла бурштинову корону

Відомій киянці, яка днями приїжджала до Рівного на Всеукраїнський форум з нематеріальної культурної спадщини, провели екскурсії місцевими музеями. І їй сподобалося.

Враженнями від свого візиту до нашого міста голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко поділилася на своїй сторінці у фейсбуці. Подякувала як місцевим чиновникам, так і директору обласного краєзнавчого музею Олександру Булизі. А заодно показала світлини з відвідин музею бурштину у Рівному, де влаштувала дефіле з короною на голові.

 - Приємно, коли у житті та професійній діяльності зустрічаєш не лише однодумців, а й справжніх фахівців своєї справи, відкритих, щирих, креативних, небайдужих, які живуть тим, що вони роблять. А роблять вони велику справу - здійснюють все задля збереження й популяризації культурних надбань регіону.  Дякуємо вам за запрошення, чудову організацію й високу ефективність й рівень Всеукраїнського форуму з нематеріальної культурної спадщини. Попереду на нас чекає наша Перемога і спільна робота над номінаційним дос‘є елементу ,,Бортництво України» до списку ЮНЕСКО! - написала Влада Литовченко.

 - З захопленням гості оглядали експозицію сонячного музею. Бурштинові янголи виготовлені з кераміки, соломи, льону, дерева огорнули крилами столичних відвідувачів тієї сакральної миті, коли вони загадували бажання. Нехай здійниться! Неодмінно! Очільниця Вишгородського історико - культурного заповідника Влада Литовченко подарувала нам усім дефіле у бурштиновій короні. Це було красиво! - додає рівнянка Світлана Гривюк.
 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також