Власникам «елітної» нерухомості Рівненщини субсидію не нараховуватимуть

1036 0

Ми у соцмережах:

Власникам «елітної» нерухомості Рівненщини субсидію не нараховуватимуть

Жителям Рівненщини, які мають «елітну» нерухомість, у цьому опалювальному сезоні житлова субсидія не нараховуватиметься.

Торік на Рівненщині  субсидіями скористалися більше тисячі родин з будинками площею понад 200 квадратів, а також 370 домогосподарств у квартирах площею понад 120 квадратних метрів. Соціальна допомога родинам, що мають великі будинки чи квартири, буде припинена. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА на нараді за участю органів соцзахисту районів та міст області. Це спричинено тим, що з 1 травня житлові субсидії призначаються за новими принципами.

Окрім того, соціальна допомога не нараховуватиметься людям, хто має тіньову зайнятість. Тому безробітним необхідно буде стати на облік до центру зайнятості. Адже тим, хто працює без оформлення органи соцзахисту рахуватимуть дохід три прожиткових мінімуми – 5286 гривень. Таким чином у населення буде мотивація легалізувати свої трудові відносини.

Для більшості домогосподарств субсидії, як і раніше, перепризначатимуть автоматично з врахуванням доходів за попередні два квартали.
Повторно заяву і декларацію потрібно буде подати:
- орендарям житла;
- переселенцям;
- сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб;
- родинам, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
- сім’ям, в яких відбулися зміни у складі протягом останнього року;
- родинам, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасить її до червня 2018 року. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також