Вночі трансплантологи у Рівному подарували жінці нове життя

4666 0

Ми у соцмережах:

Вночі трансплантологи у Рівному подарували жінці нове життя

Ця унікальна операція була проведена сьогодні вночі. Операцію проводили медики ЦМЛ Рівного спільно з лікарями Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. Шалімова та НДСЛ «Охматдит». Реципієнтом є жінка 60 років з Рівненського району. Після операції перебуває в реанімації Рівненської ЦМЛ. Донор - чоловік 45 років, мешканець Рівненської області. Потрапив до ЦМЛ з черепно-мозковою травмою, яка призвела до смерті головного мозку.

- Друзі, це найпрекрасніша новина, яку ми можемо отримати вранці. Неймовірна подяка медикам. Їхня робота - дивовижна! Окрема подяка головному лікарю ЦМЛ Кучеруку Євгену Філімоновичу. Здоров’я пацієнту, в грудях якої б’ється нове серце! - повідомив у Фейсбуці міський голова Рівного Олександр Третяк. - Здоров’я ще двом реципієнтам, однорічній та п’ятирічній діткам, у яких відбудеться пересадка нирок та печінки в Охматдиті!
Висловлюю співчуття рідним донора… Завдяки іх рішенню у час невимовного горя, подаровано шанси на життя одразу кільком людям! Кожна така історія - це неймовірна напруга людських емоцій, почуттів, страхів та надій. А ще Божої допомоги.
Стратегічно важливо розвивати трансплантацію в Рівному, а не відправляти людей за кордон, де операції коштують в п'ять разів дорожче. Будемо розвивати цей напрямок пересадки органів в Рівному, бо потреба в операціях з трансплантації величезна. Будьте здорові! Бережіть себе! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також