![Водіїв просять бути обережними, бо на трасах знову](/img/650/vodiiv-prosyat-buti-oberezhnimi-bo-na-trasakh-znov20190122_9406.jpg)
На автомобільних дорогах загального користування державного значення на Рівненщині проводяться роботи з ямкового ремонту.
Роботи виконуються філіями ДП «Рівненський облавтодор» .Хід та якість виконання робіт контролюється інспекторами Служби автомобільних доріг. У випадку неякісного виконання робіт, порушення технологій, оплата здійснюватись не буде.
Служба автомобільних доріг у Рівненській області просить учасників дорожнього руху бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватись Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.