![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/vodiy-z-volodimirtsya-v-reanimatsii-bo-na-zustrich_20240726_6469.jpg)
Пригода сталася сьогодні близько 8:50 на дорозі між селами Суховоля та Заболоття.
Як розповіли в обласній поліції, 61-річний водій фургона «Opel Combo» з Володимирця не врахував дорожню обстановку.
- Виконуючи маневр обгону, він виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із автомобілем «Toyota RAV4», під керуванням 60-річного мешканця Вараша. Від удару обидва транспортні засоби відкинуло на узбіччя.
Водія «Opel Combo» доставили до реанімації: у нього діагностували тяжку черепно-мозкову травму, закритий перелом плеча та відкритий перелом ноги. У його пасажирки — 54-річної односельчанки — забої грудної клітини.
![](/images/IMG_20240726_133723_423.jpg)
- Розпочато досудове розслідування. Водії відповідно до огляду на стан сп’яніння були тверезі, у них відібрані біологічні зразки, - додають правоохоронці.