![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/vodiyka-protaranila-ohorozhu-ta-chuzhe-avto-u-zdol_20231129_9805.jpg)
Жінка за кермом була ще й нетвереза.
Про ДТП у Здолбунові в поліції дізналися близько першої години ночі 28 листопада.
- 36-річна водійка легковика «Audi A6» не впоралася з керуванням. Вона виїхала за межі проїзної частини, протаранила бетонну огорожу господарства та врізалася там у припарковане авто, - кажуть в обласній поліції.
![](/images/IMG_20231129_123348_574.jpg)
Чекати господарів жінка не стала: залишивши свій транспорт на чужому подвір’ї — втекла.
Для її розшуку сформували мобільні групи. Орієнтовно за годину жінку побачили неподалік дому.
- Огляд здолбунівчанки за допомогою алкотестера показав 0,77 проміле. Втім, коли її повернули на місце ДТП, туди ж поспішив і її чоловік. Він, під час оформлення адміністративних матеріалів, поклав у службове авто 3000 гривень, - додали правоохоронці.
![](/images/IMG_20231129_123349_207.jpg)
Триває досудове розслідування, а на водійку протоколи все ж оформили. Спроба дати хабар - не допомогла.
![](/images/IMG_20231129_123348_861.jpg)