Воєнком у Дубні роздав повістки опозиційним депутатам

1782 0

Ми у соцмережах:

Фото: Суспільне

Під час сесії міської ради Дубна до зали для голосувань прийшли представники ТЦК і почали вручати повістки депутатам. Причому тільки тим, які вважаються опозиційними до політики міського голови Василя Антонюка. Тепер міські обранці з повістками ображаються на керівника районного центру, бо впевнені, що їх замовила влада.

Роман Дворжак, міський депутат з фракції «Свобода», який отримав повістку:

— У представників ТЦК нібито була мотивація видати усім чоловікам повістки, щоб ті оновили свої дані у військкоматі. Однак виявилось, що їх видали лише чотирьом депутатам. Хоч у депутатському корпусі чоловіків аж 19. Розцінюю такі дії ТЦК негативно. Вважаю, що вони працювали за вказівкою міського голови, бо я належу до опозиційних депутатів та постійно ставлю на сесії гострі питання владі.

Микола Стрільчук, партія «Сила і честь»:

— Мені було дуже дивно, що представники ТЦК вирішили прийти аж на сесію, щоб вручити мені повістку для уточнення даних. Після отримання повістки я пішов і за 20 хвилин оновив свої дані у військкоматі. Найдивніше те, що я уже оновлював свої дані раніше, тому не розумію необхідності йти аж на сесію, щоб вручити мені повістку. Більше того, якщо представники ТЦК хотіли показово вручити повістки депутатам, то мали б вручати усім чоловікам, а не вибірково. Саме через це у всіх закралася думка про політичне замовлення від партії «Слуга Народу», які зараз представляють більшість. На цій сесії порушувалося скандальне питання про те, хто обійматиме посаду директора місцевої спортивної школи. Адже безпричинно звільнили попереднього директора і хочуть на його місце поставити свою людину. Роблять це з грубим порушенням законодавства, бо кандидат не має відповідного досвіду, щоб бути директором.

Василь Антонюк, міський голова Дубна:

— Я дуже обурений тим, що відбулося. Під час сесії прийшли представники ТЦК, які заявили, що хочуть вручити повістки депутатам. Особисто я не підтримую це, але нічого вдіяти не міг. Перед сесією мене ніхто не інформував, що мають прийти представники ТЦК. Взагалі я був на лікарняному, але прийшов провести засідання, бо розглядалося багато важливих питань для міста. Зокрема, розподілення близько 20 мільйонів гривень з бюджету Дубна. Я хотів направити цей процес у конструктивне, правильне русло. Тепер я не радий, що прийшов, бо всі кинулися звинувачувати мене в тому, що представники ТЦК прийшли на сесію. Хоч я до цього не маю ніякого стосунку, військкомат не підпорядковується міському голові. Быльше того, я обурений цим приходом.

Нам не потрібні ніякі шоу в депутатській залі. Все це завдає шкоди місцевому самоврядуванню. Депутатів у нас не так багато, і вони дуже потрібні для ухвалення правильних рішень про життєдіяльність міста. Наприклад, у нас розглядалося чимало питань, які стосуються енергоносіїв та опалювального періоду. Наші працівники ДСНС їхали у зону бойових дій. Їм потрібно було придбати бронежилети й інше захисне обмундирування. На все це міська рада виділила кошти. Однак уявіть ситуацію, що у нас забракло голосів, бо депутати-чоловіки просто не прийшли на сесію. Це ж був би колапс. Я працюю міським головою уже 20 років і такого у нас ще не було.

Богдан СЛОНЕЦЬ


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також