Воїн-депутат з Рівного подякував за допомогу, але присоромив за «схематози»

2241 0

Ми у соцмережах:

Воїн-депутат з Рівного подякував за допомогу, але присоромив за «схематози»

Сьогодні Тарас Обоїста - вперше у сесійній залі міської ради за багато останніх місяців. Адже весь цей час захищав Україну на війні. І окрім подяки усім, хто допомагає військовим, підняв багато важливих питань - від психологічної підтримки бійців до того, на що у Рівному витрачають міські кошти.

Тарас Обоїста взяв слово з трибуни, найперше подякувавши рівнянам за надійний тил, за передані рації, генератори, маскувальні сітки та інше.

- Передавали навіть "снікерси" - хлопці їх розтаскували "на ура". Дякую усім, хто допомагає, хто донатить, знаходить і сили, і нерви. Але вишиванка на грудях не робить з людини патріота, як військовий однострій ще не робить воїна. І гавайська сорочка на мені сьогодні не робить з мене відпочивальника. А знаєте, як ставляться бійці, коли дізнаються, що я депутат? - поцікавився у колег Обоїста і розповів, що чує про це чимало нецензурних слів. 

Заодно нагадав іншим депутатам про те, з чим стикаються на війні бійці і як їм психологічно важко, як руйнуються сім'ї і як їм потрібно мати, куди повернутися...

- У мене в рюкзаку завжди лежить папочка, по роботі з військовослужбовцями зі схильністю до суїциду...

- Вони живуть перемогою, як і всі. Але не бачать свого майбутнього. 

А ще, дорікнув владі за сумнівні схеми, за якими розподіляють бюджетні кошти.

- У мене теж є мрія....Навчіться жити і працювати для свого міста.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також