Волков пише заяву

1785 0

Важко пригадати, коли і кому рівенський «Верес» програвав на своєму полі з рахунком 1:5. Проте у суботу у грі з «Енергією» з Південноукраїнська цю прогалину було заповнено.

Як і у попередній грі у Долині, рівняни першими відзначилися: 22-а хвилина — Юрій Скороход. Проте знов-таки, як і в матчі з «Нафтовиком», ще до перерви «Верес» двічі пропустив — на 27-й та 29-й хвилинах. На 15-й хвилині другого тайму сталася неординарна подія: досвідчений воротар гостей Собещаков занадто сильно штовхнув свого молодого партнера, за що був вилучений. Проте граючи у більшості, «Верес» не те що не зрівняв рахунок, наша команда примудрилася, маючи на одного гравця більше, пропустити три голи. Ця поразка для «Вереса» стала четвертою у цьому сезоні. Крім того, у нашої команди є одна нічия, і немає жодної перемоги. По завершенні ганебного матчу головний тренер рівнян Микола Волков написав заяву про звільнення. — Ще після гри з «Княжою» я розмовляв з президентом клубу Святославом Власюком про те, що в таких умовах неможливо працювати, — розповів п.Микола. — Він сказав, щоб я попрацював до кінця року, а там буде видно. Я погодився. Проте гра з «Енергією» переповнила чашу терпіння. Як бути далі, нехай вирішує він. Скаже ще почекати — буду тягнути свій віз далі. Але, переконаний, професійний футбол вимагає грошей. Хочете займатися професійним футболом — вкладайте у нього кошти. Якщо ні — розвивайте футбол на любительському рівні, так як це роблять в Оржеві чи Сарнах. А то що це за професійний клуб, який не може нагодувати та взути своїх гравців? P.S. Як стало відомо, керівництво «Вереса» вмовило п. Волкова ще попрацювати з командою.