Володимир Хомко: «Підозрюю, що неспроста будівля на Драгоманова загорілась…»

2159 0

Ми у соцмережах:

Володимир Хомко: «Підозрюю, що неспроста будівля на Драгоманова загорілась…»

У серпні пожежа знищила частину даху будинку на вулиці Драгоманова, 32, де музей Георгія Косміаді та кафе «Гранат». А одразу після пожежі над двоповерховою будівлею почали добудовувати мансардний поверх. Після цього навіть міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що «у нього особисто виникає підозра, що неспроста будівля загорілася», і дав доручення ДАБК розібратися, чи все законно.

Втім, до законності добудови уже давно є зауваження. Ні міське управління містобудування не видавало містобудівні умови та обмеження на такі роботи, ні у ДАБІ власники будівлі не реєстрували декларацію про початок реконструкції, яка, між іншим, була розпочата вже давно. Втім, до пожежі мансардний поверх добудували тільки з правої сторони, а після — уже почали забудовувати увесь периметр даху.

Так будинок на Драгоманова,32 виглядав до реконструкції

Як ми уже писали, будівля на Драгоманова поділена на частини і належить кільком власникам, які викупили приміщення в «Укрінбанку» і створили у 2015 році ОСББ «Гарден Хаус». Головою об’єднання стала сарненська підприємниця Юлія Кошмак, якій у будинку, за даними державного реєстру прав на нерухомість, належить понад 300 «квадратів». Кафе «Гранат» займає у будівлі 83 кв. м і належить офіційно підприємницям Олені Кудіній та Ірині Хоровець. Окрім того, власницею 18 «квадратів» на Драгоманова, 32 є Юлія Грібінчак, а 120 кв. м володіє власник будівельних фірм Сергій Вакуліч.

Пан Вакуліч заперечує, що має стосунок до будівництва. Лише зазначив «РВ», що добудовують власники приміщень на другому поверсі. З головою ОСББ Юлією Кошмак зв’язатися так і не вдалося. Але що цікаво, у 2015 році, окрім ОСББ, на Драгоманова було створено товариство «Гарден Хаус», яке займається здачею майна в оренду. Власницею та директоркою товариства, за даними держреєстру, є рівнянка Тетяна Федорова. Давати будь-які коментарі щодо будівництва на Драгоманова п.Федорова відмовилася.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також