Володимир Поліщук очолив «ОДЕК»

1358 0

Ми у соцмережах:

Володимир Поліщук (ліворуч)

38-річний Володимир Поліщук став головним тренером оржівського «ОДЕКа». За словами начальника команди Ярослава Кулаковського, попередній наставник оржівців лучанин Ярослав Комзюк знайшов іншу роботу.

— Він з 2004 року у нашому футбольному клубі, — розповів про нового головного тренера Ярослав Кулаковський. — Спочатку був гравцем, потім асистентом головного тренера, знає всі нюанси, усі традиції нашої команди. Це дуже важливо. Тому інші кандидатури ми і не розглядали. Думаю, досвідчений Григорій Шаламай, а також Юрій Кособуцький, які входять до тренерського штабу, допоможуть Володимиру на початку тренерської кар’єри.

— Із завданнями на сезон, що стоятимуть перед новим тренером, вже визначилися?

— Завдання у нас, як завжди, найвищі. Втім, нині ми стоїмо перед дилемою, де виступати. Виконком обласної федерації прийняв рішення не переносити матчі на будні тим командам, що беруть участь в аматорському чемпіонаті України. Дозволити собі дві команди, що паралельно виступатимуть у всеукраїнських та обласних змаганнях, ми не можемо. Звісно, для нас пріоритет — чемпіонат України, але й від чемпіонату області відмовлятися ми не хочемо. Хоча б тому, що у нас там успішно виступає юнацька команда, яку ми не хочемо втратити.

Ми готові виступати на два і навіть три фронти, але хотілося б, щоб нам хоча б трішки йшли назустріч. Від того, що нас не буде, чемпіонат області лише втратить, адже на нас усі суперники виходили з особливим завзяттям, усім хотілося проявити себе в матчах саме проти «ОДЕКа». Поки що ми відчуваємо себе загнаними у глухий кут.

Розпочне підготовку до нового сезону під керівництвом нового тренера «ОДЕК» з понеділка. У планах команди участь в обласному Меморіалі Володимира Шморгуна, товариські матчі проти «Демні», юніорів «Руху», «Рочина» та «Хмельницького».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також