Володимире Хомко, дайте відповідь!

1026 0

Ми у соцмережах:

Володимире Хомко, дайте відповідь!

Дуже скоро нас чекають вибори керівника міста. Третій раз поспіль на цю посаду хоче потрапити діючий міський голова Володимир Хомко. Причому він знову нам розповідає, що саме він найдостойніший, чесний та хазяйновитий кандидат, який хоче "зберегти" місто. Очевидно, для того щоб і далі "заробляти" у ньому.

Колаж 3 Бо якщо подивитися на офіційну декларацію мера міста, то ми бачимо підтвердження його "великої господарності" лише у ній. Усе життя працюючи на державних посадах, він примудрився заробити на:

1. Маєток у Рівному на вулиці Неофіта Кибалюка площею 261,3 кв. м. Його вартість при ціні близько 1 тис. доларів за 1 кв. м становить майже 6 мільйонів гривень. 2. Квартиру в Києві на проспекті Григоренка площею 90,1 кв. м. Приблизна вартість при ціні в 1500 доларів за 1 кв. м — 3 мільйони 100 тисяч гривень 3. Квартиру в Рівному на вулиці Лермонтова. Площа — 72,5 кв. м. Вартість близько 1 мільйона 100 тисяч гривень. 4. Джип "Хюндай Санта Фе", 2013 року випуску. Вартість близько 900 тисяч гривень. 5. Півгектара землі, яка теж коштує сьогодні дуже дорого.
Отже, за свою державну діяльність "господарник" Хомко нажив матеріальних благ не багато не мало — на більш ніж 11 мільйонів гривень. Це офіційно!!! В той же час, за період роботи мером міста він отримав зарплати лише близько 780 тисяч… Різниця становить близько 10 мільйонів гривень! Отже, запитання: Володимире Євгеновичу, як Ви так справно примудрилися заробити цих 10 мільйонів гривень? Поділіться рецептом, бо десятки тисяч простих рівнян теж хочуть так само багато заробляти, будучи на державній службі.
Олександр Зайчук,
заступник голови ГО "Рівненський громадський контроль".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також