Вольова перемога після чоловічої розмови

1843 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» після незапланованої домашньої поразки від команди Чернівців рішуче налаштувався на зустріч з лідером Західної підгрупи першої ліги столичною «Планетою». Торік ця команда стала переможцем у нашій підгрупі, проте до вищої ліги не вийшла. За «Планету» виступає чимало досвідчених гравців, зокрема віце-чемпіон Європи Олег Безуглий.

Міні-футбольний клуб «Рівне» після незапланованої домашньої поразки від команди Чернівців рішуче налаштувався на зустріч з лідером Західної підгрупи першої ліги столичною «Планетою». Торік ця команда стала переможцем у нашій підгрупі, проте до вищої ліги не вийшла. За «Планету» виступає чимало досвідчених гравців, зокрема віце-чемпіон Європи Олег Безуглий. Звітний поєдинок вийшов дуже напруженим, і розв’язка в ньому настала лише з фінальною сиреною. Рівняни, яким відступати було нікуди, відзначилися першими, гол забив Шипуков. Але вже за хвилину гості відігралися. Втім, на 12-й хвилині Жак знову вивів МФК «Рівне» вперед. Момент, який цілком міг стати ключовим, трапився на 13-й хвилині. Федір Мельничук, біжучи з суперником паралельно, притримав його за футболку, за це судді покарали одного з найдосвідченіших наших гравців вилученням. Чисельну перевагу кияни реалізували досить швидко — 2:2. Після цього наша молода команда дещо розгубилася, що призвело ще до двох голів. До честі Юрія Баховського, під час перерви він знайшов потрібні слова для своїх підопічних і в другому таймі ми побачили зовсім інший МФК «Рівне». З 28-ї по 36-ту хвилини рівняни (Жак, Жовтун та двічі Волох) провели чотири голи у відповідь. Лише на останніх секундах гості з пенальті (здосить сумнівного) змогли пробити нашого молодого воротаря Павла Чемериса. Отож МФК «Рівне»-«Планета» — 6:5. — Усі задоволені, що ми сьогодні виграли, вболівальники, тренери, гравці, — сказав після матчу головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — У складі суперника були більш майстерні гравці, за плечима яких досвід, і це було помітно, але у нас сьогодні було більше бажання перемогти. Ми програли перший тайм, Федір Мельничук отримав незрозумілу червону картку. Під час перерви у нас у роздягальні відбулася чоловіча розмова, після якої хлопці вийшли і забили чотири голи. Ця перемога над лідером дуже важлива у психологічному плані для наших молодих гравців. — Чому сьогодні на воротах стояв не досвідчений Щербаков, а молодий Чемерис? — Сергій Щербаков отримав в Іллічівську травму. Два тайми, які сьогодні провів Паша, — це небо і земля. Він любить поспати і тому, напевно, у першому таймі спав, а під час перерви ми його розбудили. — Чи не забагато вилучень у МФК «Рівне» у стартових матчах? — Сьогоднішнє вилучення було не по ділу. А загалом у нас у команді з картками суворо. Після кожного матчу ми розбираємо кожне попередження, якщо воно було не обов’язковим — штрафуємо. Прагнемо до того, щоб у майбутньому перемагати чисто, без усіляких попереджень. Результати інших матчів 4-го туру: «Локомотив» — ФК «Бориспіль» — 11:1, «НУХТ» — «Кардинал» — 3:3, «Каменяр» — «Іллічівець» — 6:4, «Контингент» — «Меркурій» — 6:2.