«Восток» — справа тонка

1738 0

Не думали не гадали рівенські вболівальники спідвею, що чергова гонка «України» проти владивостокської команди «Восток», яка займає третє місце в турнірній таблиці відкритого чемпіонату Росії, буде настільки цікавою. Рівенська команда, що залишилась без травмованого Євгена Єпанчінцева, змогла дати бій сильним суперникам, мабуть, насамперед завдяки двом новим мотоциклам «Ява». Іще три мотоцикли незабаром з’являться в стайні «України» завдяки допомозі Віктора Ющенка.

«Україна» (Рівне) — «Восток» (Владивосток) — 40:48 Не думали не гадали рівенські вболівальники спідвею, що чергова гонка «України» проти владивостокської команди «Восток», яка займає третє місце в турнірній таблиці відкритого чемпіонату Росії, буде настільки цікавою. Рівенська команда, що залишилась без травмованого Євгена Єпанчінцева, змогла дати бій сильним суперникам, мабуть, насамперед завдяки двом новим мотоциклам «Ява». Іще три мотоцикли незабаром з’являться в стайні «України» завдяки допомозі Віктора Ющенка. Початок гонки українці відверто програли — лише дев’ятий заїзд став для нас переможним. Загалом і в попередніх стартах рівняни могли перемагати, але імениті суперники помилок Віктора Гайдима та Ігоря Борисенка не пробачали. В останніх чотирьох стартах українці були сильнішими тричі, причому двічі пара Колодій-Трофимов перемагала 5:1, проте для загального успіху цього доробку було замало. Найрезультативнішим в «Україні» став власник нового мотоцикла Володимир Колодій — 15 очок у шести стартах, у доробку Трофимова — 11 очок. У гостей найкращим був найдосвідченіший гонщик Григорій Харченко — 11 очок. У загальному заліку серед спідвеїстів чемпіонату лідирує Ігор Марко, який здобув 127 очок у 47 заїздах. Другий — Григорій Харченко. Третє місце за ще одним рівнянином Колодієм — 100 очок у 49 стартах.