![Скріншот відео з телеграм-каналу Віктора Шакирзяна](/img/650/vshanuvali-zahibloho-dobrovoltsya-yakiy-pratsyuvav_20240726_9959.jpg)
Сьогодні на фасаді Рівненської гімназії №24 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Андрія Сторожука.
Андрій Сторожук народився 9 листопада 1987 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську гімназію №24, вище професійне училище №1 м. Рівне, де здобув професію столяра будівельного, паркетника, верстатника деревообробних верстатів, - розповіли у міській раді Рівного.
![](/images/Screenshot_20240726-144742_Telegram.jpg)
Закінчив Дніпропетровський технологічний коледж Дніпродзержинського державного технологічного університету за спеціальністю «Виробництво неорганічних речовин» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за напрямом підготовки хімічна технологія.
![](/images/Screenshot_20240726-144728_Telegram.jpg)
Працював на ПрАТ “Рівнеазот” начальником дільниці цеху з виготовлення складних мінеральних добрив. У березні 2022 року добровольцем долучився до лав ЗСУ.
![](/images/Screenshot_20240726-144712_Telegram.jpg)
Гідно виконавши свій військовий обов’язок, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, Андрій Сторожук помер від поранень у вересні 2023 року у госпіталі на Харківщині.
![](/images/Screenshot_20240726-144706_Telegram.jpg)
Вічна пам'ять і шана Герою України!
![](/images/Screenshot_20240726-144718_Telegram.jpg)