![Вшанували бійця з «Рівнеелектроавтотрансу» який загинув на фронті під мінометним обстрілом](/img/650/vshanuvali-zakhisnika-z-rivneelektroavtotransu-yak_20231027_6937.jpg)
Сьогодні на території підприємства відкрили меморіальну дошку старшому лейтенанту Олегу Устинову. Він поліг на Донеччині 23 жовтня 2022 року...
Про це повідомив у своєму телеграм-каналі в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян:
- Олег Устинов тривалий час працював у нашому комунальному підприємстві «Рівнеелектроавтотранс». Не один рік він дбав про те, аби перевезення пасажирів нашим міським електротранспортом не зупинялось ні на мить, аби рівняни в наших тролейбусах почувались комфортно і безпечно. З початком війни, Олег Устинов без вагань став на захист свого народу і віддав своє життя у боротьбі ворогом.
Вічна шана полеглим Українським Героям!
![](/images/IMG_20231027_154622_016.jpg)