Всього кілька хвилин щодня допоможуть забути про окремий день для наведення порядку вдома

604 0

Ми у соцмережах:

Всього кілька хвилин щодня допоможуть забути про окремий день для наведення порядку вдома

Фото - freepik.com

Відомо, що значно легше підтримувати порядок, аніж його наводити. Тому якщо візьмете за звичку ці поради, то зникне відчуття постійного безладу в домі та потреба прибирати щосуботи.

Не покидайте кімнату, якщо там безлад. Якщо виходите з кімнати, не забудьте роззирнутись навколо та оцінити ситуацію. Поверніть речі на місця та викиньте непотріб. Якщо робитимете так щоразу, то безлад не виникатиме.

Завжди повертайте одяг на місце, перш ніж брати інший. Якщо перед виходом з дому ви звикли приміряти кілька речей, поки підберете відповідний одяг, то ця порада дуже актуальна. Це дозволить зекономити час та нерви після повернення додому, а також спростить вибір наступного разу.

Одразу вішайте верхній одяг та сумки, коли приходите додому. Візьміть за звичку одразу повернути пальто чи куртку і сумку чи портфель на своє місце. Так можна буде спокійно розслабитись і потім не шукати речі по всій оселі.

Завжди витирайте раковину перед сном. Щоб зменшити накопичення бруду у ванній кімнаті, достатньо протирати її щовечора. Вмились, почистили зуби, витерли поверхні й спокійно пішли спати, не думаючи, що в суботу доведеться відмивати все у ванній.

Ніколи не залишайте брудний посуд ввечері. Краще помити посуд перед сном, аніж наступного дня відшкрібати засохлі тарілки й каструлі і втрачати час. Якщо є посудомийка, то ситуація ще простіша, адже достатньо викинути залишки їжі та завантажити посуд.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також