Вступну кампанію до закладів профосвіти продовжили

409 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

Приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада зможуть заклади професійної освіти.

“Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили видовжити їх для закладів профосвіти”,пояснив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Однією із новацій цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно. А далі, визначившись із закладом і професією, подавати оригінали.

Для вступу у заклад профосвіти вступник має подати:

заяву;
копію свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу;
6 фотокарток 3х4;
медичну довідку;
документи, що підтверджують право на пільги (за наявності).
Водночас навчатися у профтеху можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі. Вони можуть пройти підвищення кваліфікації для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або повністю змінити фах. Обрати заклад, відсортувавши за містом і професією, для навчання можна за посиланням.

Нагадаємо, що у 2020 році для безоплатного навчання у закладах профосвіти за регіональним або державним замовленням є 119 674 місця.

Міністерство освіти і науки України

 

 

Новацією цьогорічної кампанії педагоги називають можливість подавати копії документів у кілька закладів одночасно. І лише визначившись з закладом і професією – подавати оригінали. Обрати заклад для навчання освітяни рекомендують за посиланням. Цьогоріч для безоплатного навчання в закладах профосвіти за регіональним або державним замовленням є 119 674 місця, повідомляють в управлінні освіти.

Нагадаємо, у четвер, 13-го серпня стартував прийом заяв для вступу до вищих навчальних закладів. Як і минулого року, документи абітурієнти подають в електронній формі. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також