Втекли, знявши асфальт на Соборній

1247 0

Ми у соцмережах:

Втекли, знявши асфальт на Соборній

Минає два роки, як стоїть без верхнього шару асфальту частина вулиці Соборної у Рівному — від Будинку офіцерів до вулиці Старицького. Тернопільська фірма "Техно-Буд-Центр", вигравши тендер на 7,7 млн. грн. з обласного бюджету, розпочала ремонт два роки тому і зникла. Навіть гроші за зняття шару асфальту не вимагає.

Ш 1 ТзОВ "Техно-Буд-Центр" не раз вигравало тендери на ремонт доріг на Рівненщині. Зокрема, фірма клала асфальт у центрі Рівного. Досі нарікань на її роботу не було. В облдержадміністрації кажуть, що не знають, чому тернополяни, знявши верхній шар асфальту на Соборній і не отримавши ні копійки за початок робіт, покинули об'єкт. Мовляв, навіть не можуть з ними зв'язатися. Скоріше за все, фірма не взялася за ремонт через фінансування. У 2013 році були проблеми з казначейством, яке не пропускало грошей. Підприємство вимагало аванс, щоб розпочати роботу. Не отримавши його, у 2014 році "Техно-Буд-Центр" не з'явився на переукладення угоди з обласним департаментом з питань будівництва та архітектури. А на цей рік грошей з обласного бюджету на вул. Соборну навіть не передбачили. Рівненська міська рада за свої кошти залатала вибоїни на Соборній, які утворилися за місяці чекання. Капітально відремонтувати вулицю обіцяють вже цього року. У міському бюджеті заклали 14 млн. грн. Володимир Хомко, міський голова Рівного:

— Відкликали усі документи з обласного департаменту будівництва на ремонт Соборної, бо побачили, що залишимося без дороги. Гроші на ремонт є, оголосили новий тендер, і влітку Соборну відремонтують. І не лише ділянку, яка зрізана. Ремонтувати будемо до Ювілейного. "Техно-Буд-Центр" клав асфальт у центрі Рівного. Роботою ми були задоволені. У них була найкраща техніка. Не знаю, чого ця фірма з обласним департаментом горшки побила.
Юрій Проник, начальник Служби автомобільних доріг:
— "Техно-Буд-Центр" з нами, на жаль, не співпрацював останні два роки. Мабуть, відчував, що грошей немає. Проте в інших областях фірма наразі працює. Бачив, на Житомирщині їхня техніка латає дороги. Здається, там тендер виграли на 20 млн. грн. "Техно-Буд-Центр" — дуже потужне підприємство. У них найсучасніша техніка, з якою багато фірм просто не можуть конкурувати, кілька своїх заводів. Дороги на Рівненщині фірма робила ідеально. Ми недавно тендер оголосили на ремонт дороги на Костопіль, то вони — після двох років — таки подали документи. Тендерна комісія засідатиме наприкінці травня. До речі, на Соборній фірма зрізала верхній шар асфальту дуже акуратно, тому нижній шар там і витримав ці два роки, а не зруйнувався, як, до прикладу, поблизу автостанції "Чайка".
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також