У Рівному ловили втікачів з суду

1837 0

Ми у соцмережах:

У Рівному ловили втікачів з суду

Сьогодні поліцейські Головного управління Нацполіції області та військовослужбовці Національної гвардії провели спільні тактико-спеціальні навчання із охорони судової установи під час проведення резонансних судових процесів.

Метою навчань було досягнути спільних злагоджених дій особового складу Національної гвардії та Національної поліції з охорони судової установи під час проведення особливо важливих судових процесів та під час загострення обстановки в залі судового засідання.

- Ми не можемо передбачити усіх нюансів, які можуть виникнути під час несення служби, але сьогодні ми відпрацювали основні аспекти, з якими вже стикалися наші колеги в роботі, — зазначив перший заступник командира 3 батальйону-начальник штабу Володимир Немеришин.

Військовослужбовці, працівники роти поліції особливого призначення із залученням конвойного підрозділу ГУНП в Рівненській області відпрацювали практичні дії та навички під час затримання підсудних у випадку втечі, а також під час нападу та групової непокори засуджених або громадян під час судового засідання.

- Вже традиційно сьогодні ми провели практичні заняття спільно з Національною гвардією, — повідомив начальник сектору організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання Олександр Приступа. — Відпрацювали усі завдання за планом, основне з яких – злагодженість, організованість та чіткість дій у будь-яких кризових ситуаціях.

 За підсумками навчань рівненські гвардійці та поліцейські показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок, а також продемонстрували впевнені та рішучі дії під час несення служби з конвоювання підсудних і забезпечення правопорядку під час судових засідань.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також