Вже дев’ять матчів без перемог!

1699 0

Ніяк не може перемогти у цьому сезоні рівенський «Верес». У дев’яти (з врахуванням Кубка України) проведених поєдинках футболісти з Рівного спромоглися лише на дві нічиї. Чергової поразки «Верес» зазнав на своєму полі проти дублерів львівських «Карпат». Розпочалася гра для нашої команди з двох пропущених голів. Проте ще до перерви Віталій Сидоров з пенальті скоротив відставання.

Ніяк не може перемогти у цьому сезоні рівенський «Верес». У дев’яти (з врахуванням Кубка України) проведених поєдинках футболісти з Рівного спромоглися лише на дві нічиї. Чергової поразки «Верес» зазнав на своєму полі проти дублерів львівських «Карпат». Розпочалася гра для нашої команди з двох пропущених голів. Проте ще до перерви Віталій Сидоров з пенальті скоротив відставання. У середині другого тайму Олександр Любар зрівняв рахунок — 2:2. Та здобути третє очко рівнянам не судилося: на 86-й хвилині юні гості з пенальті вирвали перемогу. Згідно з календарем матч «Верес» — «Карпати-2» мав відбутися 23 вересня, проте його було перенесено на день раніше. І хоча команда вже який рік поспіль продовжує існувати за гроші платників податків (щоправда, думкою цих платників щодо «Вереса» ніхто ніколи не цікавився), адміністрація клубу не надто переймалася інформуванням шанувальників футболу про дату та час гри. Відтак на цьому щедрому на голи матчі було трішки більше двох сотень вболівальників. При цьому в суддівському протоколі значилася просто таки фантастична цифра — 1000 глядачів. Кому така «наукова фантастика» потрібна, зрозуміти складно.