Вже готуються до випускних

1146 0

Ми у соцмережах:

Вже готуються до випускних

Останній дзвоник у школах Рівного цього року пролунає 24-го травня, а випускний святкуватимуть 23 червня.

Традиційно літні канікули розпочнуться після того, як пролунають останні дзвоники. 

На Рівненщині випускатиметься зі школи понад 7,6 тисяч одинадцятикласників та 13,7 тисяч дев’ятикласників. В обласному центрі атестати отримають близько 1,1 тисяч одинадцятикласників та 2,250 дев’ятикласників.

Вищі навчальні заклади підготували понад 12,2 тисяч фахівців, зокрема бакалаврів та магістрівЗагальна кількість випуску 2019 року в професійних (професійно-технічних) закладах становитиме понад 4,2 тисячі учнів.

Торік 11-й клас закінчили близько 7,6 тисяч одинадцятикласників, 13,1 тисяч дев’ятикласників,

До кінця травня учні 4-х та 9-х складатимуть ДПА, а учні 11-х класів та учні ПТНЗ складатимуть ЗНО. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням із математики і завершиться 13 червня тестуванням із хімії

Кількість золотих та срібних медалей стане відомо після проведення ЗНО та підсумкових атестацій у старших класах шкіл Рівненщини.

Рішення про дату завершення навчання залишається за керівництвом школи. Міністерство освіти і науки зазначає, що літні канікули повинні початися не пізніше 31 травня, а новий навчальний рік - в перший робочий день вересня. До речі, в 2019 році навчальний рік має розпочатися 2 вересня, повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також