Вже відома мета "Вереса" у чемпіонаті 2019-2020 років

777 0

Ми у соцмережах:

Вже відома мета

Роботу футбольної оманди та тренерського штабу у першій частині сезону - визнано задовільною!

У Рівному підбили підсумки першої частини чемпіонату на нараді керівники «Вересу» під головуванням президента клубу – Івана Надєїна. У нараді взяли участь: віце-президенти клубу Юрій Фалко, Андрій Біланчук, Олексій Кривошеєв, генеральний директор клубу – Ірина Теслюк, спортивний директор – Орест Баль, головний тренер команди – Юрій Вірт та керівник Громадської спілки "Рівненський футбольний клуб "Верес-Рівне" – Олексій Хахльов. 

Зважаючи на результати, роботу команди та тренерського штабу було визнано задовільною. Відзначено прогрес команди і клубу у порівнянні з результатами сезону 2018-2019 років.

Присутні підтвердили довіру головному тренеру Юрію Вірту та незмінну ціль: вихід у Першу лігу у чемпіонаті 2019-2020 років.

Взимку тренерський штаб команди має працювати над посиленням команди та внесенням якісних змін в гру. "Вересу" потрібні гравці з філософією переможців, які зможуть своєю грою тішити вболівальників. Найближчим часом тренерський штаб має оголосити про кадрові зміни в команді. Ті гравці, які не готові разом працювати задля результату, зможуть продовжити кар'єру в інших клубах.

Наразі розпочалася підготовка до другої частини сезону. Після завершення селекційної роботи "Верес" презентує оновлену команду, яка продовжить боротьбу за вихід у Першу лігу.

Вирішили користуватися виключно українською мовою в роботі та офіційних заходах клубу. Перш за все це стосується інтерв’ю та коментарів футболістів та тренерського штабу. А також в мові під час офіційних матчів НК "Верес". 

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також