Вже відомо, які дороги області ремонтуватимуть цьогоріч

1173 0

Ми у соцмережах:

Вже відомо, які дороги області ремонтуватимуть цьогоріч

72 дороги місцевого значення Рівненської області відремонтують упродовж цього року.

Розпорядження з переліком доріг підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. З цього переліку 24 ділянки нові, решта доріг - 48 – будуть дофінансовані, розпочаті минулого року.

Нагадаємо, на ремонт і будівництво місцевих доріг цьогоріч з держбюджету спрямують 350 мільйонів гривень. Раніше цей перелік погодили в Укравтодорі та бюджетному комітеті Верховної Ради України.

Відтак, ремонтуватимуть автомобільні дороги загального користування, а також вулиці у населених пунктах області. Кошти з субвенції передбачені і для ремонту та утримання автошляхів.

- Ми продовжуємо ремонтувати дороги. Зрозуміло, що хотілося охопити набагато більше ділянок. Але на Рівненщині понад три тисячі кілометрів доріг. І ми виходимо з того фінансування, що є, - відзначив перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.

За словами начальника управління дорожнього господарства Віталія Кардаша, зараз триває підписання договорів з підрядниками, і за сприятливих погодніх умов, дорожники зможуть приступити до виконання робіт вже з наступного тижня.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також