Яєчний скандал: виробник з Гощі обурив саму Климпуш-Цинцадзе

2497 3

Віце-прем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе обуралася «хворобою в головах» виробників наклейок для яєць з Рівненської області. На них зображена російська «матрьошка», таку ж назву носить і сам виріб.

 Пост високопоставленої чиновниці сколихнув соціальну мережу:

«Їдеш пізно з роботи додому, ближче до початку нової доби, усвідомлюєш, що часу на приготування для домашнього святкування Великодня - катма, заходиш до магазину, щоб хоч якось надолужити ще не реалізовані домашні справи, і тут....чіпляєшся поглядом за пропозиції для прикрашення, фарбування яєць, і отримуєш моральний удар нижче пояса...
Чому? Бо наші креативні виробники пропонують прикрашати великодні яйця..... матрьошками.....
Держава цьому точно не може запобігти - хвороба в головах...

UPD. Додаю фото із зазначенням виробника на звороті. Буду вдячна за поради, який може бути вжитий механізм, що не дасть можливості таким речам траплятися в подальшому».

Як можна прочитати на етикетці, сфотографованій Климпуш-Цинцадзе, виробник цих наклейок знаходиться в смт. Гоща Рівненської області на вулиці Рівненська 33-д. Фірма носить назву ТОВ «Вест Фуд Інвест». Засновники – Ігор Куріцин та Надія Сарган.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Наталія 01:00, 07.04.2018

    А в мене в дитинстві була іграшка матрьошка.Побачивши наклейку я згадала дитинство.ІА ось коли Гройсман чи Порошенко говорить на російській мові,я думаю про війну.Ось де "хвороба в головах",коли президент говорить з своїм народом мовою іншої країни.

  • Анонім 03:15, 07.04.2018

    А мене обурює те,що ще за лютий місяць не виплечана заробітна плата,що не можу купити на святкові дні те.що можуть купити такі,яких обурюють наклейки чи ще щось цього виду,те що стан доріг .страшний,те що зарплати та пенсії мізерні,а високі ціни на продукти харчування та комунпослуги

  • Руслан 01:17, 08.04.2018

    Пане анонім , то валіть з а вашою зарплатою і не змішуйте прлблеми в голові куріцина і сарган зі своїми. Бо гоща з такими "підмриємцями"- то повне дно.

Залиште вiдповiдь

Читайте також