Як на Рівненщині пройшло пробне ЗНО?

397 0

Ми у соцмережах:

Як на Рівненщині пройшло пробне ЗНО?

10 квітня на Рівненщині відбулося пробне ЗНО, на яке зареєструвалося майже 5000 учасників. До 28 пунктів тестування в Рівненській області не з’явилися 206 зареєстрованих учасників, а це 4,15%.

 Як повідомила прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА, писали пробне ЗНО близько 96% зареєстрованих. Декількох учасників не допустили до пунктів проведення тестування, бо ті прийшли без документів, що посвідчують особу.

У пунктах проведення пробного тестування були присутні медичні працівники, а охорону забезпечували представники національної поліції Рівненської області. І персоналу, і учасникам робили температурний скринінг. В 11 пунктах пробного тестування здійснювався контроль за процедурою проведення особами, уповноваженими на здійснення контролю від Львівського РЦОЯО.

Результати виконання пробного тесту зовнішнього незалежного оцінювання учасникам необхідно буде внести до спеціального сервісу визначення результатів в особистому кабінеті з 10 по 14 квітня, після чого результати будуть розміщені на персональних сторінках.

До слова, найбільше цьогоріч реєструвалося на пробне ЗНО з української, англійської мов, математики.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також