Як навчитись відпочивати - радить Митрополит Епіфаній

1291 0

Ми у соцмережах:

Як навчитись відпочивати - радить Митрополит Епіфаній

Гармонійний відпочинок потрібен не лише для тіла, але й для нашої душі.

На своїй сторінці у Фейсбуці Митрополит Епіфаній пише:

«Цього літа на звичний для багатьох відпочинок значно вплинуло поширення вірусу. Обмежені напрямки польотів за кордон, карантинні обмеження всередині країни та бажання не наразити на небезпеку себе та ближніх змушують коригувати або навіть відмовлятися від деяких планів на літню відпустку. Та це водночас нагода замислитися про відпочинок, найперше, для душі, для наповнення духовного світу. Чи залежить він виключно від зміни обставин та локацій? Та чи вмієте ви духовно відновлюватись навіть у невеликих часових проміжках між роботою?

Справжній відпочинок мотивує на майбутні звершення, додає натхнення, яке ми можемо черпати навіть у рідному місці».

 «Молитва – необхідна для відпочинку духом, адже позбавляє тривоги, збентеженості, багатьох страхів та переживань. Гармонійний відпочинок потрібен не лише для тіла, але й для нашої душі, на яку часто впливають різноманітні стресові ситуації та спокуси, що мають властивість руйнувати, ранити, якщо ми піддаємося їм. Молитва, натомість, відновлює та заспокоює, а також робить сильнішими у боротьбі зі стресом та гріхом».

«Розумію, що багато із вас втомились цьогоріч і від труднощів, що спричинила пандемія. На жаль, вона продовжує змінювати плани і на відпочинок. Проте це спроба навчитись відпочивати, звільняти свої думки, знімати напругу у рідних знайомих місцях, які можна відкрити для себе з іншого боку. І головне – не забувати про духовне оновлення, яке нам приносить щира розмова із Богом».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також