Як обрати хостинг-провайдера для розміщення сайту

360 0

Ми у соцмережах:

Як обрати хостинг-провайдера для розміщення сайту

Актуальною послугою, що передбачає надання ресурсів для розміщення інформаційних даних на сервері, постійно підключеному до інтернету, є хостинг. Використання такого сервісу дозволяє розмістити й зберігати створений ресурс у безпечних та оптимальних для його застосування умовах – завдяки відповідній допомозі площадка буде завжди приєднана до мережі та працюватиме в цілодобовому режимі.

Ефективність згаданих послуг залежить від хостинг-провайдера, тобто компанії, яка спеціалізується на наданні певних можливостей серверу, а також дискового простору для розміщення вашого порталу. Які існують критерії вибору таких сервісних організацій та що слід враховувати, обираючи їх, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Базові параметри ідеального хостингу та ключові фактори визначення хостингових компаній

На думку володарів веб-проектів, оптимальний варіант хостингу має відрізнятися наступними плюсами:

— високою швидкістю та стабільністю;

— максимальною тривалістю часу безперервного функціонування сайту (uptime);

— наданням достатньої кількості простору на диску з можливістю наступного розширення його рамок по мірі зростання ресурсу, що вимагатиме додаткової кількості місця;

— належною якістю технічної підтримки – такого роду поміч має бути багатогранною й результативною.

Окрім того, обираючи провайдерів хостингу, варто врахувати вартість послуг, їх надійність (сервіс має забезпечувати захищеність від злому та DDoS-посягань), функціональність та локацію.

Країна розміщення серверів

Важливий момент вибору – визначеність із видом хостингу. Сучасний ринок пропонує вебмайстрам п’ять його варіантів:

1. Віртуальний хостинг. Він має назву Shared і являє собою сервер, на якому розташовується багато сайтів, які мають рівні можливості й використовують однакове ПЗ. Цей вид, недорогий та найбільш поширений серед користувачів, підійде для розміщення сайтів, які не потребують великих потужностей та багато місця.

2. Віртуальний виділений сервер, або VPS. Його володарі, на відміну від власників першого варіанту, отримують змогу встановлення й налаштування програмного забезпечення. На VPS виділяються ресурси відповідно до тарифів.

3. Виділений фізичний сервер. Користувач отримує в оренду окремий сервер, яким керує самостійно – він може на власний розсуд встановлювати операційні системи й адаптувати ПЗ під власні потреби. Цей вид є кращим для крупних інтернет-майданчиків із високою відвідуваністю на кшталт онлайн-ігор.

4. Хмарний хостинг. Це об’єднана система серверів, що є місцем розташування клієнтських сайтів, яка вирізняється підвищеною продуктивністю й ціною, що залежить від об’єму спожитих потужностей. Виділені для кожного споживача потужності одразу розподіляються між кількома серверами, в результаті чого ресурси працюють безперебійно, навіть, якщо певний сервер вийде з ладу.

5. Розміщення обладнання споживача в дата-центрі провайдера, або Colocation. Результатом такого вибору, що передбачає розташування серверу на технологічному порталі провайдера, стає забезпечення високошвидкісним інтренет-каналом та найбільша свобода для реалізації ідей, проте для цього користувачеві знадобляться профільні технічні знання.

Про тарифні плани й ціни

Безплатний хостинг, що має відносно низьку стабільність роботи й не виключає можливості збоїв системи, підійде реалізаторам онлайн-проектів у вигляді невеликих сайтів-візиток або сторінок, розрахованих на вузьке коло відвідувачів. Такого роду послуги не дають користувачам необхідного інструментарію й дозволяють провайдерам розміщати на вашому порталі свою рекламу.

Обираючи альтернативну, платний хостинг, слід звертати увагу на кілька моментів:

— об’єми дискового простору;

— спектр технічних опцій та інструментарію;

— співвідношення вартості й якості хостингових послуг;

— рівень технічної підтримки клієнтів – саме цей показник обумовлює працездатність ресурсу (вірогідність збоїв існує в будь-якому разі, а завдяки кваліфікованій допомозі фахівців такі проблеми вирішуються, тому варто віддавати перевагу службам підтримки, які працюють у цілодобовому режимі й без вихідних).

Слід звернути увагу й на акційні пропозиції. До прикладу, хостинг провайдер Cityhost.ua нещодавно впровадив спеціальну пропозицію для користувачів порталу Дія.Бізнес і надає знижку 30% на свої послуги. Про це йшлося у офіційному прес-релізі хостинг-провайдера.

Які ще нюанси варто врахувати обираючи хостинг?

До таких аспектів слід віднести відгуки користувачів про провайдерські компанії та рейтингові позиції брендів. Ознайомлення в реальними відгуками клієнтів на спеціальних сайтах допоможе вам зробити адекватні висновки, завдяки яким ви оберете хостинг-провайдера перевіреного та надійного. Сподіваємось, ця інформація була для вас корисною. Беручи до уваги всі моменти, зазначені в цьому тексті, ви зможете обрати хостинг правильно й залишитеся задоволеними результатом відповідного вибору.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також