Як обрати надійні та якісні вхідні двері: поради спеціалістів

721 0

Ми у соцмережах:

Як обрати надійні та якісні вхідні двері: поради спеціалістів

Попри всі зусилля зробити наші домівки безпечними, іноді ми допускаємо помилки у найпростішому та очевидному — не вірно обираємо двері, адже за статистикою 75% несанкціонованих проникнень до житла здійснюється через вхідні двері.

Спеціалісти компанії «Сталь-М» на прохання журналістів відкрили секрет виготовлення по справжньому надійних дверей та надали декілька корисних порад для того, щоб не прогадати з вибором.

«При виборі дверей, звертайте увагу на кількість листів металу в полотні та те, з якого металу вони виготовлені. Для захисту дверей від взлому, товщина металу повинна бути не менше 1.2 мм.. Щоб унеможливити спроби взлому у вашій оселі, поцікавтесь у виробника про наявність анти зрізів. Вони не дозволять вийняти двері з коробки шляхом зрізу дверних петель. Важлива також наявність захисної фурнітури (броне накладки), яка захищає серцевину замка від взлому або висвердлювання», — розповідає заступник директора з виробництва Вадим Дудінський.

Нагадаємо, що компанія «Сталь-М» є найпотужнішим виробником у західному регіоні нашої країни та однією з провідних компаній в Україні.

«Якість нашої продукції постійно підтверджується сертифікатами відповідності, які видаються на підставі результатів випробувань дверей нашого виробництва, на стійкість до злому та вогнетривкість, що проводяться в спеціальних центрах та лабораторіях. Ми пропонуємо переглянути відеоролик з тестового злому дверей нашого виробництва», — додає PR- менеджер Софія Стасюк.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також