Як побудуватися, якщо твій сусід — депутат-артист Петрів?

3079 0

Ми у соцмережах:

Будинок Петріва

Суди, обшуки та вмотивовані депутати — це те, з чим зіткнулися дві рівненські родини, коли почали будуватися на своїх земельних ділянках на вулиці Павлюченка. Все тому, що їхнє будівництво не подобається сусіду, депутату Рівненської обласної ради Володимиру Петріву.

Наша родина ще з радянських часів жила на цій земельній ділянці, — розповідає Руслан Бицюк. — Можна сказати, що ця земля нас викормила. Коли ж ми назбирали грошей, то вирішили побудувати тут сімейне обійстя. Адже у мене в родині 11 осіб, а в мого товариша — 12. Однак ми й думати не могли, що це до такого призведе. Коли ми почали земляні роботи, щоб побудувати фундамент для будинку, то наш сусід, депутат обласної ради Володимир Петрів прийшов і сказав: «Влада тут я. Будуватимеш те, на що я дам тобі дозвіл, тому не витрачай дарма гроші, бо все засиплеш».

Після цього відбувся скандал на сесії міської ради. Адже обласний депутат скористався своїм правом виступу та прямо із трибуни ради звинуватив у погрозах у його бік. В результаті на вулицю Павлюченка приїздила комісія з боротьби з незаконними забудовами, яку очолює секретар міської ради Віктор Шакирзян. Було перевірено документи та оглянуто будівництво.

Ми думали, що на цьому наші поневіряння завершаться, — розповідає рівнянин Олександр Бойчук.Бо мій сусід публічно при всіх на виїзній комісії зізнався, що йому ні родина Бойчуків, ні Бицюків не погрожувала. Мовляв, той говорив у загальному та не називав конкретних імен. Оскільки з документами усе добре, а будівництво законне, то п. Шакирзян поїхав. Однак ми й не підозрювали, що після цього Володимир Петрів задіє проти нас адміністративний ресурс. Як він казав раніше, влада у нас на вулиці він.

В середині лютого рівненська поліція порушує кримінальне провадження, бо прочитали про цей скандал у ЗМІ. Тим часом, 4 березня Рівненський міський суд виносить ухвалу та дозволяє обшуки за місцем проживання двох родин. Строк дії ухвали — 20 днів. Звісно, що ніяких обшуків у цей час ніхто не проводив. Люди просто відчували моральний тиск.


За словами Олександра Бойчука, слідчі поліції приїздили до них на будівництво, проводили якісь заміри. Пізніше правоохоронці зателефонували уже 25 березня та повідомили, що їдуть ще раз, проте уже «відповідально». На це чоловік відповів, що рішення про обшуки уже не чинне. Адже дія ухвали минула, а видавати нову суддя Рівненського міського суду Володимир Доля відмовився через відсутність будь-яких порушень. Але поліція на тому не зупинилася і втретє звернулася до суду з проханням накласти арешт на земельні ділянки, що й було зроблено.

 

Я думав, що так нас лише вирішили налякати, бо усім відомо, хто за цим стоїть, — каже п. Бойчук. — Адже дії поліції смішні та хаотичні, бо землю ми й так не плануємо продавати. Вони навіть не просили зупиняти будівництво чи накласти арешт на наш фундамент. Очевидно, розуміли, що суддя з них просто розсміється. Але і на цьому не все. Петрів продовжив свою кропітку діяльність, а сусідів на вулиці підбурює зібрати підписи, що їм заважають наші будівельні роботи. Спеціально для цього була створена група у «Viber». У ній чітко написали, що питання на сесії уже вирішено. Депутатам міської ради потрібна лише якась мотивація, а саме — скарга. Підозрюю, що правоохоронці з нами нічого не можуть вдіяти, бо у нас все законно, тому тепер до боротьби проти своїх сусідів депутат хоче долучити міську раду.

Питання про скасування будівельних паспортів міські депутати за зверненням депутата обласної ради Володимира Петріва планують розглянути на сесії Рівненської міської ради 15 квітня — під третім номером порядку денного.

Не знаю, яку мотивацію заніс для депутатів мій сусід, проте я прийду на сесію, — підсумовує Олександр Бойчук. — Там я усе розкажу і покажу, як депутат обласної ради знущається із своїх сусідів. Якщо ж мотивовані Петрівим депутати незаконно скасують нашим родинам будівельні паспорти, то я звернуся до суду, де і надалі продовжу свою боротьбу, а будинки обов’язково добудую і будемо ходити на чай до свого сусіда-артиста Петріва.

Додамо, що родини Бойчуків та Бицюків мають свій бізнес у сфері роздрібної торгівлі та туристичних послуг.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також