Як прибрати синці

287 0

Ми у соцмережах:

Як прибрати синці

У деяких людей, особливо в жінок, синці з'являються частіше. Це відбувається через те, що у них слабка сполучна тканина, і якщо натиснути на шкіру, дрібні вени лопаються, виникає синець. Для повного його зникнення потрібно близько двох-трьох тижнів.

Вік. З роками м'які тканини навколо кровоносних судин стають тоншими. Відповідно, збільшується ризик їхнього ушкодження, оскільки шкіра втрачає еластичність.

Ліки. Деякі медикаменти можуть зробити шкіру схильною до синців. Це стосується препаратів для лікування запалень і астми, антикоагулянтів і антидепресантів.

Порушення згортання крові та кровообігу. Знижена кількість тромбоцитів може призвести до утворення гематоми навіть від найменшого дотику. Якщо виявите великі синці, які виникли не через удар, терміново зверніться до лікаря.

Щоб позбутися від гематоми

Негайне охолодження. Якщо був удар, необхідно швидше остудити це місце, щоб запобігти утворенню синця. Не прикладайте лід або щось холодне на шкіру, спочатку покладіть тканину. Холод змушує кровоносні судини звужуватися, кров більше не виходить і не виникає набряку.

Придавити забите місце рукою. Якщо немає холодного компресу, відразу після удару міцно натисніть рукою на ушкоджену ділянку й утримуйте якомога довше.

Зігріваючі компреси. Не раніше, ніж з другого дня після травми, коли організм вже трохи відновився, теплі компреси підсилюють кровообіг. У результаті кров у гематомі розчиняється швидше.

Гелі та креми. Мазі з арніки мають протинабрякову, протизапальну та знеболювальну дію. Загалом також допомагають у процесі загоєння екстракти таких рослин: живокіст, звіробій, камфора, календула, кінський каштан.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також