Як проголосувати у Рівному, якщо ви тут не зареєстровані

1194 0

Ми у соцмережах:

Як проголосувати у Рівному, якщо ви тут не зареєстровані

Наприкінці березня відбудуться президентські вибори. Проголосувати за кандидата, який вам до душі, можна не тільки за місцем реєстрації, а й навіть в іншій області. Щоправда, потрібно буде пояснити, чому не голосуєте вдома.

- Для того, щоб змінити місце голосування, виборцю потрібно звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців, написати заяву, додати до неї копії документів, які могли б засвідчити вашу особу та причину, чому ви голосуватимете саме тут (наприклад, довідка з місця роботи), -- пояснює начальниця відділу ведення державного реєстру виборців у Рівному Анна Зелінська. – Виборцям, які мають зареєстроване місце проживання на окупованих територіях та у Криму, можна заяву не вмотивовувати, просто мати при собі паспорт громадянина України та копію цього паспорта. Заяви прийматимемо до 25 березня включно.  

Якщо вибори будуть проходити у два етапи, виборцю, який голосуватиме не вдома, потрібно буде наново звертатися з документами. Окрім того, виборцям радять перевірити їхні дані у попередньому списку виборців. Якщо є неточності, то можна звернутися до будь-якої виборчої дільниці і повідомити, що саме потрібно змінити.

До слова, зараз на території Рівненської області зареєстровано більше 851 тис. виборців. Відділ ведення державного реєстру виборців у Рівному розташований на вулиці Поштова, 2.

Надія КРИВКО.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також