Як уникнути помилок минулого після розлучення?

1069 0

Ми у соцмережах:

Як уникнути помилок минулого після розлучення?

Життя після розлучення не закінчується. Більшість колишніх партнерів знаходять собі нове кохання. Але є й ті, котрі через деякий час сходяться. У багатьох виходить будувати нові стосунки зі старими коханими, у цьому немає нічого неможливого.

Як пережити закінчення стосунків?

Коли руйнується сім’я страждають від цього обоє партнерів. Прекрасна половина людства зазвичай більш емоційна. Жінки плачуть, впадають в депресію та на деякий час взагалі випадають із життя. Чоловіки ведуть себе геть по іншому та починають насолоджуватись свободою. Вечірні посиденьки з друзями у барі, азартні ігри, які дозволяють грати в ігрові автомати від 1 гривні з мобільного, риболовля з друзями та інші атрибути холостяцького життя.

Коли у чоловіків проходить ейфорія від розлучення, а в жінок депресія партнери міняються ролями.

Головні помилки пар, які вирішили зійтись

Статистика возз'єднання колишніх партнерів говорить про те, що двічі в одну річку все таки можна увійти. Ось з якими труднощами стикаються молоді люди, які вирішили відновити стосунки:

1. Почати все з чистого аркуша не вийде, це лише ілюзія. Сварки та конфліктні ситуації нікуди не дінуться і саме у таких ситуаціях починає вилазити минуле.

2. Проблеми та питання, що залишились нез’ясованими обов’язково потрібно обговорити, щоб розставити всі крапки над “і”.

3. Не варто поспішати знову жити разом під одним дахом. З'ясовувати стосунки та аналізувати помилки минулого краще на нейтральній території.

Сімейні психологи радять парам, що вирішили знову зійтися добре думати перш, ніж зробити такий крок, адже, якщо вони одного разу розійшлися, то на це були причини. Так, люди змінюються, але для цього потрібне шалене бажання, мотивація, наполегливість та час.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також