Як вибрати робот пилосос для квартири?

477 0

Ми у соцмережах:

Як вибрати робот пилосос для квартири?

Робот-пилосос - це автоматичний пристрій, призначений для прибирання підлоги. Він оснащений датчиками, які допомагають йому орієнтуватися у просторі та обходити перешкоди на своєму шляху. Робот-пилосос може працювати за заданою програмою, яку можна налаштувати через спеціальну програму на смартфоні, або в ручному режимі, за допомогою пульта управління.

Такі пристрої особливо популярні у невеликих квартирах чи будинках, де немає багато меблів та обстановка не надто заплутана. Якщо подивитися на топ роботів пилососів, то можна побачити, що вони оснащені різними функціями: система навігації, визначення брудних ділянок та збільшення потужності всмоктування у цих місцях, можливість роботи з додатковими насадками для прибирання твердих поверхонь та килимових покриттів.

Робот-пилосос - це зручний та інноваційний пристрій, який дозволяє скоротити час та зусилля на прибирання.

Критерії відбору робот-пилососа

При виборі робот-пилососа варто звернути увагу на кілька ключових характеристик:

 1. Площа, яку прибирає робот-пилосос, залежить від його потужності та часу роботи. Зазвичай робот-пилососи можуть прибирати площу від 50 до 200 квадратних метрів за один цикл прибирання. Деякі моделі можуть прибирати більші площі, але для цього їм потрібно заряджатися та продовжувати роботу. Тому перед вибором робота-пилососа варто уважно ознайомитися з його характеристиками та можливостями, щоб знайти найбільш оптимальну модель для своєї квартири чи будинку.
 2. Система навігації: робот-пилосос має бути оснащений системою навігації, яка дозволяє йому визначити місце розташування та переміщатися по кімнаті. Найкраще вибирати моделі з додатковими датчиками та камерами, які забезпечують більш точну та надійну навігацію.
 3. Потужність всмоктування: чим більша потужність всмоктування, тим краще робот-пилосос справляється з сухим брудом, пилом та волоссям на підлозі. Якщо у вашому будинку є килими або тварини, вибирайте моделі з високою потужністю всмоктування.
 4. Долання перешкод. Більшість робот-пилососів мають функцію детектування перешкод, таких як меблі, стіни та інші препони на своєму шляху. Коли робот-пилосос натрапляє на перешкоду, він зупиняється, робить поворот і намагається знайти інший шлях, щоб продовжити прибирання. Деякі моделі можуть також мати функцію об'їзду об'єктів з м'якими краями, наприклад, килимків, щоб уникнути застрягання або пошкодження робота-пилососа.
 5. Час роботи від батареї: важливо враховувати час роботи робот-пилососа від батареї, який повинен бути достатнім для прибирання всієї кімнати. Найкраще вибирати моделі з автоматичним поверненням на зарядну станцію та продовженням прибирання після заряджання.
 6. Сумісність. При виборі гаджета зверніть увагу, чи сумісний він з iOS. Бо якщо у вас iPhone, а він не сумісний з ним, то робота з гаджетом може викликати проблеми.
 7. Інтернет підключення. Дорогі сучасні роботи-пилососи працюють без проблем, а їх дешеві аналоги можуть мати проблеми зі з'єднанням з мережею. Це призводить до проблем з налаштуванням карти прибирання, що спричиняє хаотичне катання по підлозі.
 8. Види насадок: для ефективного збирання на різних поверхнях (килими, плитка, паркет і т.д.) важливо мати різні насадки. Деякі моделі робот-пилососів оснащені універсальними насадками, інші можуть поставлятися з додатковими насадками.
 9. Рівень шуму: якщо ви плануєте використовувати робот-пилосос вдень, то важливо вибрати модель з низьким рівнем шуму, щоб не заважати вашій роботі чи відпочинку. 
 10. Додаткові функції: існують роботи-пилососи з додатковими функціями, такими як потужні фільтри, зволоження повітря, миюча функція та інші. Проте варто пам'ятати, що за додаткові функції потрібно буде платити додаткову вартість. Тим паче, що для квартири з килимами буде не доречним пилосос з опцією миття підлоги, бо він немає сенсу мити лише маленькі ділянки без килима.

Звертайте увагу на ці характеристики при виборі робот-пилососа, щоб вибрати модель, яка найкраще підійде для ваших потреб та умов застосування.

Переваги робот-пилососа

Сучасні технології дозволяють людині все менше витрачати час на побутові справи. Робот-пилосос має декілька переваг, зокрема:

 1. Економія часу та зусиль: робот-пилосос може замінити щоденну ручну прибирання, що зекономить вам час та зусилля.
 2. Висока ефективність: багато таких пилососів оснащені потужними двигунами та сенсорами, які дозволяють їм ефективно прибирати пил та бруд.
 3. Можливість прибирання під меблями: завдяки компактному розміру, робот-пилосос може легко прибирати під ліжками, диванами та іншими меблями.
 4. Автоматичне заряджання: більшість робот-пилососів мають функцію автоматичного заряджання, що дозволяє їм заряджатися автоматично після закінчення роботи або коли батарея розряджена.
 5. Навігаційні функції: більшість роботів мають сенсори, які дозволяють їм автоматично навігувати по кімнаті та уникати перешкод.
 6. Можливість програмування: деякі дорожчі моделі оснащені опцією програмування, що дозволяє налаштувати графік прибирання та забезпечити щоденне прибирання в зручний для вас час.

Ви і ваш час варті того, щоб ваша оселя прибиралася навіть тоді, коли нікого немає вдома. Цей трудівник готовий виконувати ваші побажання швидко і ефективно.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також