Як визначити хворобу Паркінсона по руках

417 0

Ми у соцмережах:

Як визначити хворобу Паркінсона по руках

Причиною розвитку хвороби Паркінсона є ушкодження клітин головного мозку. Мова йде про ділянки центрального органу нервової системи, що відповідають за рух. Саме тому проявом недуги є тремтіння в тілі. При цьому даний симптом зазвичай дає про себе знати лише на пізній стадії розвитку захворювання.

Однак визначити хворобу Паркінсона можна і на ранньому етапі. Для цього необхідно стежити за «поведінкою» кінцівок і ходою, зазначають експерти з американського Національного інституту старіння.

Фахівці відзначають, що на початку розвитку нейродегенеративного захворювання у людини при ходьбі починають сильно розгойдуватися руки. Крім того, корпус нахилений вперед. Кроки стають невеличкими, але швидкими. Виникає враження, що людина кудись поспішає.

Також на першій стадії хвороби Паркінсона людина відчуває труднощі з початком і завершенням руху. Необхідні для цього сигнали надходять від головного мозку до кінцівок з невеликим запізненням.

За перерахованими ознаками хворобу можна виявити ще до того, як людина втратить контроль над тілом.ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також