Як зареєструватись на ЗНО

1246 0

Ми у соцмережах:

Як зареєструватись на ЗНО

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів реєструються у своїх навчальних закладах. Випускники минулих років можуть звернутись за консультацією у пункти реєстрації у Рівному.

ЗНО-1 Для реєстрації потрібні такі документи: 1) реєстраційна картка; 2) копії документів, що посвідчують особу: паспорт (або свідоцтво про народження) для осіб, яким станом на 01.09.2016 не виповнилось 16 років), завірити ці копії особистим підписом; 3) копію атестата (для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та професійно-технічних навчальних закладів); 4) додаткові документи за потреби:

• для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров'я форми 086-3 / о); • при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища); • у разі запиту щодо участі у додатковій сесії (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії); • нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).
Готовий комплект реєстраційних документів випускники ЗНЗ передають до свого навчального закладу. Усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116, корп. 2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 17.03.2017 (за відтиском поштового штемпеля). Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2017. Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання пакета з реєстраційними документами не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру. У разі отримання відмови учасник має усунути недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 31.03.2017 (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти:

www.lvtest.org.ua — сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (032) 2422660 — телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО. www.roippo.org.ua — сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти) rivneosvita.org.ua — портал «Освіта Рівненщини», загальний форум (0362) 64 96 69 — номер телефону «гарячої» лінії кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також