Як збільшення грудей впливає на здоров’я та самооцінку жінки?

238 0

Ми у соцмережах:

Як збільшення грудей впливає на здоров’я та самооцінку жінки?

Вплив зовнішнього вигляду грудей на жінку є визначальним для її самопочуття та поведінки в суспільстві. Форма, об'єм і можливість створення привабливого декольте безпосередньо впливають на самосприйняття та відчуття власної привабливості. Сучасне суспільство вітає різноманітність, однак не можна заперечувати існування загальноприйнятих ідеалів краси, до яких прагне більшість жінок, і які особливо цінуються чоловіками. Сьогодні краса бюста не завжди залежить від спадковості, але може бути досягнута завдяки сучасним медичним технологіям, зокрема за допомогою ендопротезування грудей імплантами. Цей метод дозволяє жінкам досягти бажаного об'єму та форми молочних залоз, та як довели психологи, це суттєво сприяє покращенню самооцінки та впевненості в собі.

Які результати дає пластика грудей імплантами?

Ця процедура не лише підсилює впевненість у собі, але й змінює ставлення оточуючих, особливо чоловіків. Жінка стає більш привабливою та бажаною, що сприяє її соціальній активності та успіху в різних сферах життя. 

Звернувшись до професійного пластичного хірурга, який використовує передові методи 3D-моделювання і має тривалий досвід у цій галузі, кожна пацієнтка отримує абсолютну впевненість у задоволенні кінцевим результатом операції. Докладна співпраця з лікарем дозволяє кожній жінці отримати бажаний силует, та для цього достатньо обговорити важливі для вас аспекти, до яких відносять:

  • вибір форми ендопротеза — класична або анатомічна, яка впливає на природність вигляду бюста;
  • вид імплантату, який залежить від наповнювача та типу поверхні протеза;
  • розмір ендопротеза, який визначає майбутній об'єм бюста і сприяє досягненню гармонії тіла.

Операція зі збільшення грудей імплантами після народження малюка

Зміни, що відбуваються з грудьми після вагітності, пологів та годування, часто є незворотними. Під час вагітності та після неї молочні залози зазнають значних трансформацій через зміни гормонального фону, що включає збільшення об'єму молочних залоз та приплив молока. Після закінчення періоду лактації бюст може втратити до 15-25% свого об'єму, що веде до зміни його форми, особливо в області верхніх сегментів. Шкіра може стати менш еластичною та обвислою, що зменшує естетичну привабливість бюста. Та яке рішення проблеми пропонують сучасні пластичні хірурги можна дізнатись на сайті plastika-fedoruk.com.ua/uk/operacii-v-oblasti-grudi/uvelichenie-grudi-endoprotezirovanie. Правильно проведена операція зі збільшення грудей імплантами надає унікальну можливість відновити колишній об'єм та форму молочних залоз, повертаючи жінці втрачену впевненість та відчуття власної привабливості.

Чи можна стати мамою, якщо вставити імпланти в груди?

Завдяки досягненням сучасної медицини та технологій пластика грудей імплантами вже давно не є перешкодою для жінок, які планують материнство. Сучасні методи та якісні імплантати дозволяють зберегти не лише естетичний вигляд молочних залоз, але й їхню фізіологічну функцію, включаючи здатність до природного годування. Для успішного збереження результатів операції та подальшого годування необхідно дотримуватися лише однієї умови: дати організму 1 рік часу на відновлення перед плануванням вагітності.

Ліцензія - наказ МОЗ України від 20.12.2021 р. №2822


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також