Як змінити фах і отримати 25 тисяч гривень

446 0

Ми у соцмережах:

Як змінити фах і отримати 25 тисяч гривень

Жителі Рівненщини, які бажають змінити фах, можуть отримати ваучер у 25 тис грн. Уряд розширив перелік тих, хто може отримати допомогу від Центру зайнятості.

Мова йде про спеціальний ваучер на професійну перепідготовку, підвищення кваліфікації та навчання в розмірі понад 25 тисяч гривень. За допомогою нього люди можуть опанувати нові навички та професії, щоб знайти роботу, яка є затребувана на ринку праці.

- Сьогодні важливо швидко реагувати на зміни і допомагати тим, хто хоче отримати нову професію. Адже зайняті руки ніколи не опускаються. Вибір професій в Рівненському обласному центрі зайнятості, яким можна навчитися, великий. Серед них: кондитер, кравець, машиніст автогрейдера, робітник фермерського господарства, слюсар, тракторист-машиніст с/г виробництва, швачка та інші, - зазначив Віталій Коваль, начальник Рівненської ОВА.

Отримати відповідний ваучер можуть наступні категорії осіб:

віком старше 45 років;
звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби) або правоохоронних органів у зв’язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я;
звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО;
внутрішньо переміщені особи;
особи, стосовно встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.
особи з інвалідністю - за відсутності підходящої роботи;

особи, які отримали поранення чи захворювання внаслідок військової агресії. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також