Яка область першою отримає вакцину від коронавірусу

713 0

Ми у соцмережах:

Яка область першою отримає вакцину від коронавірусу

Першими вакцину проти COVID-19, як тільки вона надійде до України, отримають шість областей і столиця

 

 Це Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька області та Київ, повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у Facebook.

За його словами, вже є чіткий план, який дозволяє відразу після отримання вакцини розвезти її на обласні склади 11 автомобілями одночасно.

"Мобільні бригади вже знають, яка кількість вакцин, у який заклад охорони здоров'я їм потрібна буде для проведення щеплення всіх охочих у даній лікарні", – зазначив Ляшко.

Він додав, що організаційно країна готова отримати вакцини будь-якого типу і в будь-якій кількості.

Віктор Ляшко додав, що Національна служба здоров'я укладатиме контракти з певними медзакладами, які відповідають вимогам для проведення вакцинації, та сплачуватиме їм за надані послуги.

"У перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації НСЗУ виплачуватиме 8 тисяч гривень на одну мобільну бригаду медиків. Далі медичний заклад отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу. Дані про вакцинацію будуть вноситися в електронну систему охорони здоров'я, і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги", – пояснив Віктор Ляшко.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також