![Скріншот з відео поліції](/img/650/yakbi-ne-uvazhni-politseyski-v-selyan-na-rivnenshc_20240126_2816.jpg)
Господарі оселі дуже здивувалися неочікуваному візиту.
Увечері під час патрулювання поліцейські офіцери Млинівської та Бокіймівської громади побачили на комині приватного будинку вогняні іскри. Не гаючи часу, одразу вирушили до помешкання.
![](/images/Screenshot_20240126-145158_Telegram.jpg)
- Подружжя пенсіонерів не очікувало побачити на своєму порозі поліцейських і не могло одразу збагнути, що сталося. Утім, діяти потрібно було оперативно. З'ясувалося, що господар розтопив дві грубки осиковими дровами, завдяки властивостям яких очищується димохід від накопиченої сажі. У результаті цього і сталося загоряння, - пояснюють в обласній поліції.
Приборкати вогонь вдалося підручними засобами. Переконавшись, що будинку пенсіонерів і їм самим не загрожує небезпека, поліцейські офіцери продовжили нести службу.