Які спонсорські державні проекти підтримував Паріматч до блокування

150 0

Ми у соцмережах:

Які спонсорські державні проекти підтримував Паріматч до блокування

Паріматч є однією з найвідоміших букмекерських компаній не лише в Україні, а й у світі. Вона відома своїми високими коефіцієнтами та широкою лінією подій, але також і своєю активною участю у спонсорській підтримці культурних та спортивних проектів завдяки роботі власного благодійного фонду Parimatch Foundation. До блокування Паріматч в Україні компанія підтримувала багато державних проектів.
 

Благодійний фонд Parimatch Foundation 

Parimatch Foundation – це благодійна організація, яка докладає максимум зусиль для покращення якості життя людей. Організація орієнтується на декілька ключових напрямків, включаючи підтримку спорту, інноваційних освітніх програм, медичних проектів та охорону навколишнього середовища.
 
Фонд активно працює над створенням та реалізацією безлічі програм, спрямованих на підтримку дітей та їх сімей, особливо тих, хто належить до незаможних та незахищених верств населення. Крім того, компанія робить все можливе, щоб діти з обмеженими фізичними можливостями мали доступ до спортивних заходів та не відчували себе відчуженими від активного спортивного життя.
 
Співробітництво Parimatch Foundation з Міністерством освіти України

МОН спільно з БФ Pari Match Foundation оголосили про заключення договору про співпрацю з метою поліпшення якості освіти та психічного здоров'я підростаючого покоління. Основна мета цього партнерства - збільшити компетентність педагогів, включаючи фахівців з фізичного виховання, і поліпшити їх методи взаємодії з дітьми, а також розвивати інклюзивну систему освіти.
 
У рамках цього партнерства зосереджено увагу на поширенні сучасних програм та методик в освітньому процесі. Крім того, співпраця спрямована на розвиток фізичної культури та спорту у навчальних закладах, шляхом поліпшення організації спортивних заходів, створення звітності, результатів та рейтингів зі спортивних змагань. Ці кроки не тільки допоможуть спростити роботу фахівців фізичної культури та тренерів, а й зроблять розвиток фізкультури більш доступним та наочним для української молоді.
 
Це партнерство між МОН України та благодійним фондом Паріматч Фаундейшн триває уже два роки, і разом вони активно працюють над проектами, спрямованими на поліпшення якості освіти та життя української молоді. Ця співпраця є важливим кроком у забезпеченні якісної освіти та здорового розвитку дітей та молоді в Україні.
 
Платформа UNITED24 разом з Parimatch запустили кампанію Light up Christmas for Ukrainians
 
Юнайтед24, національна українська фандрайзингова платформа, в рамках спільної ініціативи з Parimatch, запустила масштабну кампанію, щоб забезпечити лікарні по всій країні необхідними генераторами електроенергії, які є життєво важливими для рятування тисяч життів. Проект отримав підтримку від Президента, який вважає його важливим для забезпечення належної медичної допомоги українському населенню.
 
Метою кампанії є зібрати півмільйона євро, щоб придбати необхідні генератори для півсотні лікарень з різних регіонах країни. У цьому проекті Парі Матч вже зробив перший внесок у розмірі 40 мільйонів гривень. Також компанія перерахувала близько 75 мільйонів гривень в рамках підтримки проектів Юнайтед24 і офіційно є їх партнером.
 
Як компанія Паріматч допомогла вітчизняному спорту?

Парі Матч разом зі своїм благодійним фондом прагне підтримувати український спорт на всіх рівнях через свою програму сталого розвитку. Нещодавно паралімпійська збірна з плавання, яка складається з 39 спортсменів, завдяки підтримці Pari Match отримала оновлені інвалідні візки.
 
Фонд Парі Матч реалізував численні програми та ініціативи, спрямовані на покращення здоров’я та благополуччя суспільства та забезпечення рівних можливостей і доступу до спорту та освіти для дітей. Серед них комплексний «Так, я можу!» програма для дітей з обмеженими можливостями та особливими потребами, яка сприяє залученню до спорту.
 
Була також програма «Спортивний наставник», яка допомагала дітям адаптуватися до соціального життя через спорт, незалежно від матеріального становища та життєвих обставин, а також програма «Нова фізкультура», яка розвиває та популяризує фізичне виховання в школах для підвищення рухова активність дітей.
 
Як за рік повномасштабної війни змінилася діяльність благодійного фонду Паріматч Foundation?

Протягом року війни діяльність благодійного фонду зазнала істотних змін. Окрім проведення спортивних та освітніх програм, фонд активно підтримує українські сім'ї, які постраждали від агресії Росії. Вони надають гуманітарну та медичну допомогу, а також терапевтичні продукти, щоб допомогти дітям та батькам подолати психологічну травму.
 
Ще до початку війни безбар'єрність була однією з головних тем, на які фонд звертав увагу. Сьогодні вона стає ще більш актуальною та важливою, тому фонд продовжує розробляти навчальний контент для викладачів та тренерів, які хочуть отримати досвід у напрямі безбар'єрного спорту та фізичної культури.
 

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також