Який біль...

2083 0

Чергову календарну гру футболісти рівенського «Вереса» завершили з оспіваним групою «Чай-Ф» рахунком — 5:0. Причому саме наша команда була у ролі Ямайки. Аргентиною того дня був івано-франківський «Факел», який чотири з п’яти голів забив у проміжку з 39 по 53 хвилину. Завершили розгром іванофранківці на 82-й хвилині.

Чергову календарну гру футболісти рівенського «Вереса» завершили з оспіваним групою «Чай-Ф» рахунком — 5:0. Причому саме наша команда була у ролі Ямайки. Аргентиною того дня був івано-франківський «Факел», який чотири з п’яти голів забив у проміжку з 39 по 53 хвилину. Завершили розгром іванофранківці на 82-й хвилині. Ось такий ми маємо непередбачуваний «Верес»: то він з Кубка України вибиває клуби першої та вищої ліг, обігрує команду «Десна», яку до цього ніхто не міг обіграти, а то протягом двох виїзних матчів отримує вісім «сухих» голів. До речі, на виконкомі Федерації футболу України, який нещодавно відбувся, була оприлюднена інформація про готовність клубів ПФЛ до атестації. Так-от, з восьми документів, що вимагаються для атестації, у «Вереса» повністю вимогам відповідає лише один. Наступну гру рівняни проведуть 3 червня на своєму полі проти столичного «Динамо-3».