Якою буде літня естрада у парку?

1079 0

Ми у соцмережах:

Якою буде літня естрада у парку?

У Рівному завершився конкурс ідей щодо реконструкції літньої естради у парку ім. Шевченка. Дизайнери уже підготували п'ять проектів: один передбачає великий зелений тент над глядацькими сидіннями та асоціації з великим деревом, інші ідеї — накриття над лавками у вигляді вітрил, "сухий" фонтан, велопрокат і навіть оздоблення сцени плющем.

Парк естрада У Рівному завершився конкурс ідей щодо реконструкції літньої естради у парку ім. Шевченка. Дизайнери уже підготували п'ять проектів: один передбачає великий зелений тент над глядацькими сидіннями та асоціації з великим деревом, інші ідеї — накриття над лавками у вигляді вітрил, "сухий" фонтан, велопрокат і навіть оздоблення сцени плющем. Ознайомитися із варіантами оформлення та проголосувати за них рівняни могли на спеціальній сторінці у соціальній мережі "Фейсбук". Однак остаточне рішення буде за комісією з професійних архітекторів, науковців та адміністрації парку. Андрій Черепанов, директор міського об'єднання парків культури і відпочинку:

— Усі проекти дуже різні й заслуговують на увагу, але вибрати потрібно один. Результат голосування рівнян та рішення комісії будуть відомі цього тижня. Попередньо на реконструкцію літньої естради передбачено 780 тисяч гривень — на сцену, лавочки, накриття. Також просимо у міста додаткового фінансування на парк ім. Шевченка, бо потрібно понад 200 тисяч гривень на зарплати колективу, 30 тисяч на встановлення теплового лічильника та близько 450 тисяч на те, щоб покласти бруківку біля фонтана "Витязь".
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також