![Якщо Коваль проситиме у вас гроші, то не давайте!](/img/650/yakshcho-koval-prositime-u-vas-hroshi-to-ne-davayt_20240222_3140.jpg)
До підприємців Рівненщини почали надходити листи від імені начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля з «наполегливою вимогою» взяти участь у «програмі надання благодійної грошової допомоги Збройним Силам України». За це підприємці, буцімто, отримають зменшення податку на прибуток.
- Пошуком шахраїв, які розсилають такі листи, вже займаються правоохоронці. Рівненська ОВА жодних подібних звернень не розсилає. Будьте уважні. У разі отримання таких листів - звертайтеся у правоохоронні органи, - радить голова Рівненської ОВА Олександр Коваль.