Якщо у Рівному міст впаде, то хто відповість?

4094 0

Ми у соцмережах:

Якщо у Рівному міст впаде, то хто відповість?

У Рівному є два шляхопроводи, які потребують ремонту — на вулицях Князя Володимира та Млинівській. Тут великий потік транспорту, в тому числі й великовагового, тож асфальтне покриття потребує ремонту, бо утворюються вибоїни.

Ймовірно, припускають фахівці, і самі конструкції мостів потребують ремонту. Але міська влада ремонтувати їх не має права — бо належать вони Укрзалізниці. У відомстві ніби-то й не проти їх передати — ще торік це мали зробити. Але, стверджують міські чиновники, десь загубились документи про введення в експлуатацію мостів після їхнього ремонту у 2011 році.

Володимир Хомко, міський голова:

— Місто може прийняти мости на свій баланс лише з документами. Адже це складна конструкція. Залізниця у 2011 році робила капітальний ремонт цих мостів та має надати нам документи, які засвідчують введення їх у експлуатацію. Якщо міст, не дай Бог, впаде, то це буде кримінальна відповідальність. Коли нам нададуть усі документи, тоді ми й відремонтуємо ці шляхопроводи.

Рівненська дирекція Львівської залізниці від коментарів утримується. Неофіційно у відомстві кажуть, що усі документи на два шляхопроводи уже давно передані в міське управління ЖКГ, але там все одно відмовляються приймати їх на баланс. Окрім того, рівненські комунальники виставили нові вимоги — щоб перед передачею мостів на баланс міста залізниця власним коштом їх відремонтувала.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також