Якщо з центру Рівного перенесуть морг, то землю продадуть

3274 0

Ми у соцмережах:

Якщо з центру Рівного перенесуть морг, то землю продадуть

У Рівному по вулиці Драгоманова, 9 а діє морг та судово-медична експертиза. Вони знаходяться у підпорядкуванні обласної влади.

 Неподалік моргу розташована житлова забудова та дитячий майданчик. Тому морг вже давно хотіли перенести з центру в інше місце.

Колись під нове будівництво моргу навіть була  виділена земельна ділянка. Однак плани влади змінилися.

- Оскільки заклад знаходиться у центрі Рівного, то уже більше 10 років піднімається питання про перенесення моргу. Адже приміщення, де він діє, не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У 2010 році була виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію приміщень колишнього обласного онкодипансеру на вулиці Жоліо-Кюрі, 19 під обласне бюро судово-медичної експертизи з моргом. На виготовлення документів було витрачено 301 тисяча гривень. Вартість робіт складала 31 мільйон гривень. Однак після виготовлення проекту нічого не зробили, тому можна вважати, що ці кошти були втрачені. Дійсно, морг для міста є проблемою. Вважаю, що її мають спільно вирішувати обласна рада і ОДА, - коментує ситуацію перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За словами Подоліна, якщо проєкт будівництва нового моргу буде реалізований, то приміщення й землю в центрі Рівного можна буде продати для забудовника.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також