![Йєті, квести та «листи віри» для ЗСУ: у підземеллях Рівного відкрилася резиденція святого Миколая](/img/650/yeti-kvesti-ta-listi-viri-dlya-zsu-u-pidzemellyakh_20221212_7073.jpg)
Вона діятиме у парку Шевченка до кінця грудня.
Сьогодні в центральному парку міста з'явилася ще одна святкова локація для дітлахів. Її облаштували у "Таємничих підземеллях Рівного", що біля фонтану. Біля дверей малюків зустрічають казкові персонажі, а внизу - чекає святий Миколай.
Як розповідає організаторка show studio Mparty Мар'яна Озімковська, це спільний проєкт з міським управліннями культури та туризму. А відвідувачі заодно зможуть більше дізнатися про історію Рівного та написати особливого листа в підтримку українських бійців.
Єдине, записуватися на відвідини просять заздалегідь. Ціни на квитки різнитимуться залежно від віку дитини.