![Юнак з Полісся в'їхав мотоциклом у комбайн](/img/650/yunak-z-polissya-vikhav-mototsiklom-u-kombayn_20230722_8177.jpg)
Ще й шолома не мав.
Повідомлення про автопригоду в селі Бродниця колишнього Зарічненського району надійшло від медиків вчора, о 23:49. За кермом мотоцикла «Lifan» був 15-річний житель села Сварицевичі (Дубровиччина).
- Водій не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечної швидкості руху та врізався у комбайн під керуванням 60-річного жителя села Бутове, який рухався у попутному напрямку. На щастя, внаслідок ДТП неповнолітній отримав незначні травми. Наразі проходить додаткове обстеження, - кажуть у прес-службі поліції Рівненщини.
Відомо, що юнак перебував за кермом без мотошолома, у нього відсутнє посвідчення водія. А незареєстрований мотоцикл належить його батькам. Мотоцикліст був тверезий.
- Поліцейські провели профілактичну бесіду із батьками 15-річного підлітка. Вирішується питання про правовову кваліфікацію події, - додають правоохоронці.
![](/images/362889754_598772632427587_7440886080927987858_n.jpg)